Balkan Public
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Balkan Public 193.104.68.11:27090 Join
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zalba na admina m1nD^

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Kuedon




Posts : 1
Join date : 2013-10-26

Zalba na admina m1nD^ Empty
PostSubject: Zalba na admina m1nD^   Zalba na admina m1nD^ EmptySat Oct 26, 2013 6:38 pm

Dobio sam ban od ovog admina, ni za sta. Navodno wh, a ban je za stalno. Zanima me par stvari..head adminu jel ti ovde dajes admine na lepe oci? Pa ovaj lik nema pojma sa zivotom,i on da bude admin? Ja sam aktivan admin 3 godine u kontinuitetu i nisam NI JEDNOM banovao igraca koji nema wh ili aim, a ti mene pogledas jednu rundu i vidis da busim i banujes me. Ma nosi se idiotu jedan, idi igraj sa nekim klincima tamo pa kad naucis vrati se!
Okacicu demo i ss samo da ljudi vide tvoj bezobrazluk. Imam sluske, i imam mozak, to je dovoljno da uvek znam od prilike gde ce mi doci, gde da cekam, gde da busim, gde moze da se busi a gde ne i tako dalje. Ali ti izgleda mozak nemas, samo gledas esp linije, a mogu da se kladim na ni slusalice namas vec na one zvucnike slusas, pa ti isto sve.
Pogledajte demo svi kada okacim, pa se uverite u botovski odradjen posao od strane vaseg genijalnog admina m1nD^-a!
Nesto kenja forum da moram da cekam 7 dana da bi stavio neki link u topic, pa cu okaciti u grupu sve to.
Back to top Go down
Pablo'Escobar
Admin
Pablo'Escobar


Posts : 26
Join date : 2012-07-05
Age : 35
Location : Doboj

Zalba na admina m1nD^ Empty
PostSubject: Re: Zalba na admina m1nD^   Zalba na admina m1nD^ EmptyWed Nov 13, 2013 2:15 pm

Nije vise admin Smile
Back to top Go down
 
Zalba na admina m1nD^
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» zalba na admina
» zalba za unban
» zalba na jokera
» Zalba na Kure-ta
» zalba na horny sickstajllll-a

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Balkan Public :: GENERALNO :: Zalbe-
Jump to: