Balkan Public
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Balkan Public 193.104.68.11:27090 Join
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 zalba na admina

Go down 
AuthorMessage
H3Rt0z




Posts : 11
Join date : 2013-09-03
Location : Beograd

zalba na admina Empty
PostSubject: zalba na admina   zalba na admina EmptyWed Sep 25, 2013 4:27 pm

nije prvi put da doticni admin L@Z@ me smara za rejtove i tome slicnom, ne samo mene nego i sve druge igrace, naime sinoc dok sam igrao ubijem doticnog on mi kaze namesti rate, na sta mu ja odgovorim "jel na 20K?" on kaze ne pravi se pametan znas na koliko treba, a pre toga u toku dana ne znam ko mi je rekao da nemstim na 20k(admin naravno) ja m kazem ajde dogovorite se vise na koliko treba jedni kazu ovako drugi onako..da bih izbegao dalju raspravu namestio sam na 25k kako mi je i rekao..sledeca runda opet naidjemo jedan na drugog malo potraje pucnjava (3 do 4 sec) ja njega ubijem, on mene kikuje...vratgim se pitam ga sto si me sad kikovao namestio sma rate i cim sam to otkucao i pritisnuo enter on me banuje(na 300 min)...i to iskuliram...
evo malo pre mapa je bila ww doticni je bio u spec-u, izrasovao sam mid moje karakteristicno..opalim rafal u lika na 2 metra od mene on proguta(dal je proguto il sam ja tad lose pucao to je sasvim nebitn sad)okrene se ubije me na sta ja napisem na admin say da mu namesti rate...nisu prosle ni 2 sekunde otkad sam to otkucao covek mene kikuje..zasto ne znam..vratim se onda ponovo u igru pitam ga sto me kik on cuti ja tu vec ispizdim krnem da ga napusavam on mene opet kik posle toga nisam vise ni pokusavao da udjem vec evo pokusavam na ovaj nacin da vam skrenem paznju na to...ocito je da covek ima neku protekciju od strane head admina zasto i zbog cega je tako u to necu da ulazim ali da uznemirava igrace na serveru to stoji i verujte mi da nisam jedini kome se ovo desava sigurno!
evo ja bih molio pabla ili ko je vec voljan od head admina da resimo ovu situaciju vec jednom...
Back to top Go down
H3Rt0z




Posts : 11
Join date : 2013-09-03
Location : Beograd

zalba na admina Empty
PostSubject: Re: zalba na admina   zalba na admina EmptyWed Sep 25, 2013 4:29 pm

P.S. nisam znao gde drugo da postujem ovo posto ne postoji tema gde mozemo da se zalimo na admina a tebi pablo sam juce posla na fb u inbox poruku sto verovatno nisi ni pogledao...
Back to top Go down
 
zalba na admina
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zalba na admina m1nD^
» Zalba na Kure-ta
» zalba za unban
» zalba na jokera
» zalba na horny sickstajllll-a

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Balkan Public :: Ban /unban-
Jump to: