Balkan Public
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Balkan Public 193.104.68.11:27090 Join
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ako moze unban

Go down 
2 posters
AuthorMessage
dekibre




Posts : 3
Join date : 2013-05-05

ako moze unban Empty
PostSubject: ako moze unban   ako moze unban EmptySun May 05, 2013 8:01 pm

nick: dekibre

ovo je jedan od dva servera na kojima igram vec dugo vremena i stvarno uzivam u tome iz razloga sto je igracki izuzetno kvalitetan i jak, i sto stvarno nema citera ... uvek ima nekog od admina i ako neko i pokusa nesto, relativno brzo bude cao-zdravo

malo sam razocaran sto drugi put za redom dobijam ban bez meni poznatog razloga, znaci bez upozorenja, bez ss i bez potpisa admina koji je to uradio.
vidjao sam da kvalitetni serveri pucaju zbog toga sto admina dobije svako i taj "svako" prema svom nahodjenju i pritiscima pojedinih "slabih" igraca, a naravno bez dokaza, banuje koga stigne
ne mislim da sam bolji od bilo koga ali mislim da treba zadrzati neki nivo pa cak i kada postoji opravdana sumnja i odraditi ban korektno kako bi igraci postovali sam server

nikada u svom igrackom zivotu nisam imao instaliran bilo kakav cit ili nesto slicno ali nije mi strano da neko i posumlja da imam nesto i da dobijem ban dok ne postavim ss a evo ovom prilikom saljem demo posto je tako izricito trazeno, naravno inace nemam nista ni protiv ss ako ga neko napravi ali to nije bio slucaj ni u jednom od ovih banova

http ://***. megafileupload.com/en/file/416088/mdbBans-rar.html (nije mi jasna fora sa 7 dana nemogucnosti postavljanja linkova za tek registrovane clanove ako se isti traze, ili postoji neka druga varijanta za slanje i postavljanje, a nije mi poznata - umesto * stavi w)

bilo bi lepo da dobijem bilo kakav odgovor na post, pa makar i negativan, i ako nesto nije u redu sa linkom ili to nije pravi demo .. kazite .. rado cu poslati fajl i na mejl ko zeli

pozdrav

dekibre
Back to top Go down
dekibre




Posts : 3
Join date : 2013-05-05

ako moze unban Empty
PostSubject: Re: ako moze unban   ako moze unban EmptyFri Jul 19, 2013 3:50 pm

opet ja, evo ss, ne koristim fb pa ne mogu tamo


[Only admins are allowed to see this link]
Back to top Go down
Pablo'Escobar
Admin
Pablo'Escobar


Posts : 26
Join date : 2012-07-05
Age : 35
Location : Doboj

ako moze unban Empty
PostSubject: Re: ako moze unban   ako moze unban EmptyMon Sep 02, 2013 2:51 pm

Brate forum nije bio aktivan jer je bio hakovan,a jesi dobio unban jel ok sve??
Back to top Go down
Sponsored content





ako moze unban Empty
PostSubject: Re: ako moze unban   ako moze unban Empty

Back to top Go down
 
ako moze unban
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» moze unban
» Da li moze unban
» Zahtev za unban.
»  BAN/UNBAN
» Ae unban!!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Balkan Public :: Ban /unban-
Jump to: